Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych.

W dniu 28 września 2017 roku w Małej Złejwsi odbywały się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Uczniowie z naszej szkoły (podopieczni pana Macieja Siudowskiego) w składzie: Igor Wasilewski, Szymon Górecki, Karol Misiun, Klaudiusz Podgórski, Paweł Maciejewski, Krzystof Lipka i Bartosz Zamorowski osiągnęli bardzo duży sukces zdobywając Mistrzostwo Powiatu Toruńskiego.

Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Trójboju Lekkoatletycznym.

W dniu 23 maja 2018 roku w Czernikowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Trójboju Lekkoatletycznym. Chłopcy z naszej szkoły pod opieką pana Macieja Siudowskiego w składzie: Igor Wasilewski, Jakub Dwojak, Bartosz Zamorowski, Klaudiusz Podgórski, Paweł Maciejewski i Szymon Górecki osiągnęli duży sukces zajmując trzecie miejsce w Powiecie Toruńskim.

Mistrzostwa Powiatu toruńskiego w sztafetach przełajowych uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów.

W dniu 17 października 2017 roku w Czernikowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w sztafetach przełajowych uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w kategorii chłopców z klas VII SP i Gimnazjum. Drużyna chłopców w składzie: Czarnowski Hubert, Kaźmierski Damian, Krzemiński Mateusz, Maciejewski Marcin, Matyjasik Dominik, Mądry Patryk, Nurkowski Filip, Stanisławski Kamil, Szymecki Damian, Urbański Rafał i Zamorowski Przemysław ostatecznie zajęli piąte miejsce w Powiecie Toruńskim.

Zobacz zdjęcia

Mistrzostwa Gminy Zławieś Wielka w sztafetach przełajowych uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów.

W dniu 12 października 2017 roku w Małej Złejwsi odbyły się Mistrzostwa Gminy w sztafetach przełajowych uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w czterech kategoriach tj. dziewczęta z klas IV-VI SP, dziewczęta z klas VII SP i Gimnazjum, chłopcy z klas IV-VI SP oraz chłopcy z klasy VII SP i Gimnazjum. Młodsze i starsze dziewczęta oraz młodsi chłopcy zakończyli rywalizację ze srebrnymi medalami. Natomiast starsi chłopcy wygrali zawody i będą reprezentować Gminę na Mistrzostwach Powiatu Toruńskiego.

Poniżej składy wszystkich czterech sztafet z naszej szkoły.

10. Zamorowski Przemysław

Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych.

W dniu 28 września w Złejwsi Małej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych. W zawodach uczestniczyła liczna, bo 24 osobowa reprezentacja Szkoły Podstawowej w Górsku. Najlepiej wypadli uczniowie klas czwartych: chłopcy zdobyli mistrzostwo powiatu, a dziewczęta zajęły trzecie miejsce w powiecie. Poniżej szczegółowe wyniki:

16. Jagoda Witkowska

Mistrzostwa Gminy Zławieś Wielka w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych.

W dniu 23 września 2017 roku na terenach przyległych do Orlika w Małej Złejwsi odbyły się Mistrzostwa Gminy w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, którzy wygrali drużynowo pięć z sześciu kategorii tj. kategoria dziewcząt z klas IV i młodsi, kategoria chłopców z klas IV i młodsi, kategoria dziewcząt z klas V-VI, kategoria chłopców z klas V-VI oraz kategoria chłopców z klas VII i gimnazjum.

Nasi uczniowie zdobyli też osiem medali w klasyfikacji indywidualnej. Złote medale zdobyli: KingaKopecka w kategorii dziewcząt z klas IV i młodsi oraz Mateusz Bober w kategorii chłopców z klas V-VI. Srebrne medale zdobyli: Zawiszewska Antonina w kategorii dziewcząt z klas IV i młodsi, Podgórski Klaudiusz w kategorii chłopców z klas IV i młodsi, Chojnacka Kornelia w kategorii dziewcząt z klas V-VI oraz Jabłońska Martyna w kategorii dziewcząt z klas VII i gimnazjum. Brązowe medali: Zamorowski Bartosz w kategorii chłopców z klas IV i młodsi oraz Kopiński Klaudiusz w kategorii chłopców z klas V-VI.