Konkurs Podejrzyj przyrodę

Strona w trakcie przebudowy

Konkurs współfinansowany przez:


Wyniki konkursu w poszczególnych latach


2019


I fotografie przyrodnicze:

1.  I miejsce: Zofia Konieczka

 


2.  II miejsce: Fatima Alsayed Omar


II eksperyment przyrodniczy:

I miejsce: Julita Sztama


Wyróżnienia:

Oliwia Słupczewska


Kinga Barlik


Miłosz Bańka


Artur Wydra


2018


Uczniowie młodsi – kl. IV – VI szkoły podstawowej:

I fotografie przyrodnicze:

I miejsce: Witold Barylski


II miejsce: Natalia Adach, Antonina Zawiszewska


II eksperyment przyrodniczy:

I miejsce: Adam Nurkowski


Uczniowie starsi – kl. VII szkoły podstawowej – kl. III oddziałów gimnazjalnych:

I fotografie przyrodnicze:

I miejsce: Jagoda Witkowska


I miejsce: Klaudia Szydlik


II miejsce: Miłosz Bańka


II miejsce: Julita Sztama


II eksperyment przyrodniczy:

I miejsce: Milena Cielas


Wyróżnienie: Kinga Łukasik


2017r.


Szkoła Podstawowa:

I miejsce: Julita Sztama – kl. VIB,

 

II miejsce: Klaudia Szydlik – kl. VIB


Gimnazjum:

I miejsce: Oliwia Słupczewska – kl. I,

 


 II miejsce: Paweł Numrych – kl. III,

 

Wyróżnienia:

Sandra Walkowiak

Weronika Piasecka,


2016r.

Szkoła Podstawowa:

I miejsce: Oliwia Słupczewska kl. VIB


II miejsce: Julita Sztama kl. VB


wyróżnienie: Roksana Chojnowska kl. VIB

 

Gimnazjum:

I miejsce: Paweł Numrych kl. IIB


II miejsce: Justyna Pęcak kl. IIIA

III miejsce: Adam Trzciński kl. III Gimnazjum Zławieś Wielka


2015r.

Szkoła Podstawowa:

I miejsce: Oliwia Słupczewska kl. VB

II miejsce: Natalia Paczkowska kl. VIB

III miejsce: Milena Cielas kl. VIC

Gimnazjum:

I miejsce: Agata Zasacka kl. IIIA


II miejsce: Paweł Numrych kl. IB

 

III miejsce: Bartosz Babiarz kl. IB

wyróżnienie: Patrycja Kowalik


2014r.

Szkoła Podstawowa:

I miejsce: Paweł Numrych kl. VIB


II miejsce: Oliwia Słupczewska kl. IVB


III miejsce: Maja Gondek kl. VIA,

 

III miejsce: Sandra Walkowiak kl. VIB

 

Gimnazjum:

I miejsce: Agata Zasacka kl. IIA


II miejsce: Patrycja Kowalik kl. IB


III miejsce: Urszula Godkowska kl. IIIA


2013 r.

Szkoła Podstawowa:

I miejsce: Paweł Numrych kl. Vb


II miejsce: Bartosz Wasilewski kl. VIb


III miejsce: Izabela Gadomska kl. Vb


Gimnazjum:

I miejsce: Natalia Zielińska

II miejsce: Paweł Zamorowski

III miejsce: Marcin Krysiak


2012r. Konkurs "Z przyrodą na TY"

Szkoła Podstawowa:

I miejsce:Agata Zasacka


II miejsce: Natalia Wójcik


III miejsce: Maja Gondek

 

Wyróżnienie:

Katarzyna Grodzicka

Marcelina Zaliszewska

Marta Wojciechowska

Alicja Żelazko

Patryk Sztuczka

Patrycja Kowalik

Natalia Starczewska

Natalia Drzewiecka

Małgorzata Sowa

Piotr Walczewski

 

Gimnazjum:

I miejsce: Zuzanna Wasilewska


II miejsce: Patrycja Cichowska

III miejsce: Kinga Pluskota

Wyróżnienie:

Karolina Białas

Milena Mylkie

Wiktor Domaszk

Karolina Aranin

Natalia Orłowska

Szymon Bania

Patryk Wąsik

Kamil Kruszyński

Przemysław Nowiński

Kamil Pietrzak

 

Do wakacji jeszcze:



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player