Uwaga!
Prosimy, aby Uczniowie i Rodzice informowali nauczyciela poprzez e-dziennik Librus
(co najmniej na dzień przed) o chęci skorzystania z godziny dostępności.
Ponadto informuję, że godzina dostępności w danym tygodniu może zostać zrealizowania w innym niż zaplanowany poniżej dniu / godzinie, stacjonarnie w budynku szkoły / zdalnie poprzez dostępny dla komunikator / telefonicznie poprzez telefon prywatny nauczyciela lub telefon szkolny.

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień i godzina

Dzień i godzina

1

Babiarz Aleksandra

wtorek 16:00-17:00

 

2

Bania- Skuza Patrycja

II zm. Wtorek 10:00-11:00

I zm. Wtorek, środa 12:00-12:30

3

Basak Dawid

Poniedziałek 06:45-07:45

 

4

Bieńkowska Marzanna

Czwartek 15:00-16:00

 

5

Brodzińska Joanna

Czwartek 17:00-18:00

 

6

Czarnecki Szymon

Środa 15:30-16:30

 

7

Czułkowska Małgorzata

Czwartek 7:20-7:50

Piątek 7:20-7:50

8

Dąbrowska Barbara

Piątek 7:20-7:50

 

9

Gałązka Anna

Czwartek 15:00-16:00

 

10

Glazik- Pozorska Monika

Wtorek 7:00-8:00

 

12

Górzyńska- Pazdyga Anna

Czwartek 16:00-17:00

 

13

Heyka Janusz

Środa 12:15-12:45, 14:35-15:05

 

14

Iskrzak Justyna

Czwartek 10:45-11:45

 

15

Karol Andrei

Poniedziałek 14:35-15:35

 

16

Końca Justyna

Poniedziałek 7:30-8:00

Środa 7:30-8:00

17

Kosobucka Anna

Piątek 14:45-15:15

 

18

Krysik Katarzyna

Czwartek 9:45-10:45

 

19

Laskowicz Maria

Wtorek 12:40-13:10

Piątek 7:10-7:40

20

Lubiński Adam

Poniedziałek 17:00-17:30

Środa 17:00-17:30

21

Łukasik Barbara

Środa 7:00-8:00

 

22

Napierski Piotr

Poniedziałek 9:00-10:00

 

23

Nowatkowska Małgorzata

Poniedziałek 7:30-8:00

Wtorek 7:30-8:00

24

Odziomek Dorota

II zm. Środa 9:40-10:40

I zm. Czwartek 12:30-13:30

25

Orczykowska- Wołowska Krzysztofa

Środa 14:35-15:35

 

26

Patalon- Nogaj Magdalena

Poniedziałek 16:00-17:00

 

27

Pawlikowska Elżbieta

Środa 17:00-17:30

Piątek 17:00-17:30

28

Poprawska Barbara

Środa 14:45-15:45

 

29

Przyborowska- Sulich Dorota

do ustalenia po ZL

 

30

Rzeszutko Izabela

Środa 15:00-16:00

 

31

Siudowski Maciej

Wtorek 18:00-19:00

 

32

Sobocińska- Lubińska Marzenna

Czwartek 9:35-10:35

 

33

Staszewska Aleksandra

Wtorek 7:30-8:00

Czwartek 7:30-8:00

34

Strzałkowska- Aranin Kamilla

Środa 7:00-8:00

 

35

Szczepańska- Cugier Beata

Poniedziałek 9:00-9:30

Środa 9:00-9:30

36

Szwajca Sylwester

Czwartek 15:30-16:30

 

37

Ślązkiewicz Beata

Wtorek 8:50-9:50

 

38

Tłuchowski Tomasz

Środa 7:20-7:50

Czwartek 7:20-7:50

39

Urbańska Violetta

Czwartek 15:00-16:00

 

40

Urbański Tomasz

Poniedziałek 15:30-16:00

Czwartek 15:30-16:00

41

Walczyński Andrzej

Wtorek 7:30-8:00

Piątek 13:40-14:10

42

Wiertlewska Katarzyna

Czwartek 14:35-15:35

 

43

Wiśniewska Anna

Wtorek 15:40-16:40

 

44

Wiśniewska Karolina

Poniedziałek 9:45-10:45

 

45

Woźniak Maria

Piątek 06:45-07:45

 

46

Zawadzka Monika

Piątek 15:30-16:30

 

47

Zielińska Inga

Środa 16:00-17:00

 

48

Zybert Katarzyna

Poniedziałek 13:30-14:00

Wtorek 7:30-8:00