15 06. 2021

Dziś Ogólnopolski Dzień Dogoterapii. W związku z tym gościliśmy w świetlicy szkolnej psa terapeutycznego - cudną Bellę wraz z jej włascicielką - kynoterapeutką Anną Polańską. Bella to niesamowicie przyjazny pies. Kręciła kołem losując dzieciom pytania sprawdzające. Dzieci częstowały psa smakołykami. To była przemiła wizyta, za którą serdecznie dziękujemy! 😊🐕‍🦺

Zobacz zdjęcia


10. 06. 2021

Kiszenie ogórków

Okres ogórków małosolnych rozpoczęty. Świetliczaki z wielkim zainteresowaniem poznały w praktyce tajniki kiszenia ogórków. Słoik, koper, chrzan, czosnek, ogórki i woda z solą (1 łyżka na litr) i liscie chrzanu na wierzchu. Dla przypomnienia, bo dzieci chciały w domu kisić.

 

Zobacz zdjęcia


26. 05. 2021

Dzień Mamy w świetlicy


24. 05. 2021

Zajęcia w świetlicy


20. 05. 2021

Europejski Dzień Morza


27. 04. 2021


Zachęcamy by w związku z Dniem Strażaka wykonać kartkę w podziękowaniu za ich pracę. Kartki w rozmiarze maksymalnie A4 proszę przynosić do świetlicy, portierni bądź wstawiać pod postem na grupie świetlicowej. Z góry dziękujemy za zaangażowanie! 

Konkurs z okazji Dnia Ziemi zakończony! 🌏
Jesteśmy pod wrażeniem kreatywności, nagradzamy wszystkich i dziękujemy za udział! 
Kat. „0" - Laura Marciniak oraz Tymoteusz Piekut 
Kat. I-III - Zofia Anszperger oraz Maksymilian Piekut
Kat. IV-VIII - Jędrzej Anszperger 


Jaki jest Twój sposób na ochronę środowiska?
Zobacz jak pomóc naszej planecie - kliknij obrazek
 
 


W piątek w świetlicy świętować będziemy Dzień Pandy. Zachęcamy, aby dzieci tego dnia były ubrane w kolorach czerni i bieli.
Do zobaczenia!


17.02 2021

W środę w świetlicy świętowaliśmy Dzień Kota! Były kocie zabawy, prace plastyczne, mały konkurs oraz mnóstwo kocich akcentów!


21.12 2020

Konkurs SKO na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową dobiegł końca... Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom!

Z pośród 39 nagrodzonych prac dwie należą do uczniów naszej szkoły. Są to prace Zofii Anszperger oraz Jędrzeja Anszergera. Serdecznie gratulujemy! Pozostali uczestnicy otrzymają nagrody pocieszenia! Organizatorem konkursu był Nicolaus Bank, któremu ślemy serdeczne podziękowania za zaproszenie naszej szkoły do akcji!


3.12 2020

Około Mikołajkowe zabawy plastyczne. 

Zobacz zdjęcia


30.11 2020

Dziś świetlica w naszej szkole zamieniła się w prawdziwą salę wróżb. Dwie wróżki sprawdzały, co czeka naszych zerówkowiczów w przyszłości... Oczywiście z przymrużeniem oka i w formie zabawy! 😊

Oto krótka fotorelacja


4.11 2020

Zabawy ruchowe w świetlicy.


8.10 2020

Warsztaty scrapbookingowe "Kartka dla nauczyciela".


  


1.10 2020

Tworzenie autoportretów po spotkaniu ze sztuką Fridy Khalo


28.09 2020

Zabawy ruchowe w świetlicy


23.09 2020

Odwiedził nas pan Grzegorz Witkowski z Posterunku Policji w Złejwsi Wielkiej, aby porozmawiać z dziećmi na temat bezpieczeństwa na drodze. Bardzo dziękujemy za to spotkanie!


23.09 2020

W naszej szkole witamy jesień z radością! Z okazji Dnia Spadającego Liścia dzięki zaangażowaniu uczniów powstała piękna galeria. Jesienne liście wraz z opisami życzeń do jesieni i wierszami zdobią tablice tuż przy wejściu do świetlicy szkolnej. Dziękujemy kreatywnym uczniom za piękne prace! 


 

Do wakacji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
Sekund