Już jutro Dzień Zwierząt🐾 W związku z tym Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło Wolontariatu i wychowawcy świetlicy zapraszają do udziału w kociej akcji🐈 Do końca tygodnia zbieramy dary dla Fundacja Kot. Poniżej znajdziecie listę produktów, które są potrzebne. Potrzebna jest właściwie każda karma, ale ważne by nie była sucha. Prosimy przynosić je do sali nr17 bądź o zostawianie ich w portierni. Nie zapomnijcie podpisać darów!

Tegoroczny XVI Rajd Pieczonego Ziemniaka odbył się 24 września 2022r. Celem naszej wędrówki była Leśniczówka w Pędzewie. Pogoda nam dopisała i w doskonałych humorach aktywnie spędziliśmy sobotnie przedpołudnie. Tego dnia odbyły się konkursy: Przysłowia o ziemniakach - konkurs dla klas, Rzeźba z ziemniaka - konkurs indywidualny. Odbyła się również sprawnościowa rywalizacja klas, przy której było wiele dobrej zabawy. Podczas pobytu w leśniczówce był również czas na rozmowy, zajadanie ziemniaków i kiełbasek pieczonych w ognisku.
Zobacz zdjęcia z RajduObiady w październiku - szczegóły

Rajd Pieczonego Ziemniaka: 24.09.2022r. (sobota) – odpracowanie 31.10.2022r. (poniedziałek)
Autobus:
- jeden dowóz uczniów, pełna trasa: godz. 8.00 - wyjazd ze szkoły,
- jeden odwóz uczniów, pełna trasa: godz. 11:45 - wyjazd ze szkoły.

 
Zapraszamy dzieci w wieku 3 - 6 lat uczęszczające do naszej szkoły do udziału w projekcie "Sensorki". Podczas zajęć i zabaw dzieci będą rozwijały swoje zmysły. Udział w projekcie jest darmowy,
Szczegółowe informacje oraz karty zgłoszenia dziecka u wychowawców grup przedszkolnych.

Zebrania z rodzicami - 14 września 2022r. - przydział salObiady we wrześniu - szczegóły

Szanowni Państwo,

na podstawie informacji z ZUK informuję, że jutro (piątek) nie zostaną zrealizowane dowozy uczniów.

Na chwilę obecną - odwozy uczniów zostaną zrealizowane normalnie.

W poniedziałek powinny być dowozy i odwozy.

Z poważaniem,
Dawid Basak.

Szanowni Państwo,

w związku z otrzymaniem sygnału od rodzica dziecka z naszej szkoły o zauważeniu wszawicy u swojej pociechy, proszę o regularną, codzinną kontrolę czystości skóry głowy dzieci.

Ponadto informuję, że po ustaleniu harmonogramu pracy pielęgniarki szkolnej (ustalenia muszą zostać poczynione wraz z firmą Revital Medic) zlecone zostanie badanie czystości skóry głowy wszystkich dzieci i pracowników szkoły z zachowaniem intymności, tj. w gabinecie pielęgniarki szkolnej.

Jeśli ktoś z Państwa nie wyrażana na takie działanie u swojego dziecka zgody, proszę o informację.

Z poważaniem,
Dawid Basak.

Uwaga!
Informuję, że po badaniu autobusu szkolnego i na podstawie informacji z Inspekcji Transportu Drogowego autobus szkolny zostaje dziś wycofany z dowozów/odwozów.

Uprzejmie proszę rodziców o odbiór dzieci we własnym zakresie.

Informację o dostępności autobusu w dniu jutrzejszym zostanie przekazana po południu, poprzez e-dziennik.

Z poważaniem,
Dawid Basak.

Dzień dobry,
informuję, że na dzień 14. września br. zaplanowane zostały zebrania z rodzicami (w godz. 16.30-17.30) we wszystkich oddziałach przedszkolnych oraz klas 1-8. Uprzejmie proszę aby podczas ww. zebrań dokonać wyboru delegatów danej klasy do szkolnej Rady Rodziców.

Na zebranie zeszłorocznej i nowej Rady Rodziców, celem przedstawienia sprawozdania oraz wyboru nowych władz zapraszam również 14. września br. o godz. 17.30 w pomieszczeniu Świetlicy szkolnej dla klas 2-8.

Harmonogram zebrań uwzględniający przydział sal zostanie podany na stronie szkoły najpóźniej w poniedziałek 12.09.br.

Zapraszam Rodziców do czynnego uczestnictwa w zebraniach oraz wyboru delegatów klas.
Z poważaniem,
Dawid Basak.

Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023


WYPRAWKA SZKOLNA DLA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH - szczegóły
 

 
 Regulamin konkursu


800 800 605 - ruszyła całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów „Pomagamy” - więcej informacji