mat 23 1
 
mat 23 2
 
mat 23 3
 
mat 23 4
 
mat 23 5
 

 
Dzień dobry,
w załączeniu przesyłam Zarządzenie nr 17/2022/2023 Dyrektora Szkoły Podstawowej w Górsku z dnia 1 czerwca 2023r.
Czytaj treść Zarządzenia
Ponadto przypominam, że dzień 21. czerwca br. zgodnie z Kalendarzem pracy szkoły jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych - pracować będzie tylko świetlica w godz. 6:30-17:00.
Pozdrawiam,
Dawid Basak.
 

Szanowni Państwo,

w związku z organizacją pracy szkoły oraz reorganizacją pomieszczeń na rok szkolny 2023/2024 uprzejmie Państwa proszę o dokonywanie zapisów uczniów klas 1-8 oraz 5-6 latków do świetlicy szkolnej w terminie do 13 czerwca br.

Zebranie z rodzicami przyszłych oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych odbędzie się w sali gimnastycznej, po klasyfikacyjnym zebraniu Rady Pedagogicznej w dniu 20 czerwca br., o godz. 17.00 (tam także będą miały miejsce zapisy przyszłych dzieci 5-6 latków i uczniów do świetlicy).

Link do dokumentu związanego z zapisami do świetlicy Regulamin świetlicy i formularze: https://zsgorsk.pl/index.php/dokumenty-szkolne
Dokument dostępny będzie także od jutra w portierni szkoły.

W przypadku pytań proszę o kontakt z sekretariatem szkoły.
Pozdrawiam serdecznie,
Dawid Basak.
 

 
Obiady w czerwcu - szczegóły

Szanowni Państwo, drodzy rodzice, uczniowie i pracownicy!

W imieniu Pana Jana Surdyki - Wójta Gminy Zławieś Wielka zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na Gminny Integracyjny Dzień Dziecka, który odbędzie się na terenie Szkoły Podstawowej w Górsku, w dniu 30 maja br., w godz. 16:00-19:00.

W programie dla dzieci przewidziano bezpłatnie m.in. ognisko z kiełbaskami, słodki poczęstunek, bańki mydlane, dmuchane zjeżdżalnie, watę cukrową, malowanie twarzy, zawody sportowe, pokazy strażackie, fotolustro, a także FESTIWAL KOLORÓW (proszę o odpowiedni ubiór uczestników).

Plan lekcji w szkole uległ zmianie tak, aby każde dziecko z oddziałów przedszkolnych i uczeń z klas 1-3 mógł wziąć czynny udział w imprezie. Zapraszam także starszych uczniów z klas 4-8!

Będę Państwa bardzo prosić o odbiór dzieci ze szkoły przez Państwa lub osoby przez Państwa wyznaczone o godz. 15:30 i zapraszam do czynnego udziału.


Kursy autobusu nie ulegają zmianie.

W załączeniu plakat informujący o wydarzeniu.

Pozdrawiam serdecznie,
Dawid Basak.
 
dzien dziecka23 plakat
 

 

 

 

 
 

 
 

 

 
 
 

W Oddziale Terenowym WORD w Grudziądzu 13 maja 2023 r.  
odbył się Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – finał wojewódzki.
Rewelacyjne 4 miejsce zdobyła reprezentacja naszej szkoły w składzie: Barbara Brzozowska, Zuzanna Gutglik, Jakub Janiec i Filip Witkowski.

Zobacz zdjęcia


z kulturą cert 2023

 


Uwaga!
W związku z organizacją IX Majówki Szkolnej – RODZINA w dniu 13.05.2023r. (sobota) informuję, że kursy autobusów w tym dniu ulegają zmianie.

Przywóz (wyjazd z SP Górsk):

kurs B+A: godz. 08:30, kurs C: godz. 9:15

Odwóz (wyjazd z SP Górsk):

kurs B+A+C: godz. 13.15

Ponadto przypominam, że jest to dzień, w którym odpracowujemy piątek 09.06.2023r., a więc obecność uczniów jest obowiązkowa.

Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH do wspólnej zabawy!


  Obiady w maju - szczegóły


Listy kandydatów zakwalifikowanych do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych są dostępne w szkole.

Prosimy rodziców o potwierdzenie woli przyjęcia do szkoły (otwórz dokument)  Zapraszamy do udziału w konkursie "Podejrzyj przyrodę" - szczegóły w regulaminie konkursu

Na Wasze prace czekamy do 3 maja 2023r.

 


21 kwietnia 20223r. nasza szkoła brała udział w kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski.

Zobacz zdjęcia z akcjiUWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!!
Zbiórka makulatury w Szkole Podstawowej w Górsku
Czas trwania zbiórki: 03.04. – 28.04.2023r.
Zbieramy tylko makulaturę papierową, bez kartonów.
Podpisane paczki makulatury (nazwisko, imię, klasa) prosimy pozostawiać przy kracie naprzeciwko sali nr 2.


Podsumowanie Szkolnego Konkursu na Palmę Wielkanocną

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w tworzeniu tegorocznych palm. Palma wielkanocna to nieodłączny element kojarzony z Wielkanocą. Nasi uczniowie czasem wraz z bliskimi stworzyli przepiękne Palmy wielkanocne, które zostały sprzedane przed kościołem w Górsku w minioną Palmową Niedzielę.

Na szczególne wyróżnienie zasługują bardzo oryginalne stworzone przez:

Franka Juchcińskiego 4b, Oliwiera Najkowskiego 4a, Julkę Piasecką 5a, Martynę Żuchowską 6a, Wiktora Szczęsnego 0b, Lenę Szczęsną 4b, Ksawerego Szczęsnego 2b, Zuzanę Załęczną 2b, Tomasza Lisieckiego 2b, Kubę Klimas 2b, Miłosza Góreckiego 2b.

Dziękuję również uczniom, którzy wytrwale mimo złych warunków atmosferycznych rozprowadzali te palmy. Dochód został przekazany Szkolnemu Kołu Wolontariatu, który zawsze wspiera potrzebujących.

Zachęcam do współpracy w przyszłym roku.

Krzysztofa Orczykowska-Wołowska


XIX Rajd Topienia Marzanny - podsumowanie

Tegoroczny XIX Rajd Topienia Marzanny odbył się 25 marca 2023r. Uczestnicy rajdu pokonywali trasę pieszą leśnymi ścieżkami i ulicami Górska witając wiosnę. Pogoda nam dopisała i w doskonałych humorach aktywnie spędziliśmy sobotnie przedpołudnie. Tego dnia odbyły się konkursy dla klas: gaik, Marzanna i konkursy indywidualne: wiersz o wiośnie, Marzanna w wersji mini. Po pokonaniu trasy na uczestników rajdu czekało przygotowane ognisko i gorąca herbata. Było nam bardzo miło, że na tegoroczny rajd przyszło tak wielu rodziców i absolwentów naszej szkoły.

Zobacz zdjęcia z konkursu fotograficznego


UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!!
Zbiórka makulatury w Szkole Podstawowej w Górsku
Czas trwania zbiórki: 03.04. – 28.04.2023r.
Zbieramy tylko makulaturę papierową, bez kartonów.
Podpisane paczki makulatury (nazwisko, imię, klasa) prosimy pozostawiać przy kracie naprzeciwko sali nr 2.Sukces Huberta w VII Memoriale Urszuli Marciniak w Gdańsku


Zebrania z rodzicami - 29 marca (środa) 2023. - przydział sal i godzinyWyróżnienie Mateusza Guzowskiego w konkursie Dyktando Toruńskie

 


 Obiady w kwietniu - szczegóły


Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-technicznym "Zabawka matematyczna" grupy dzieci 5 i 6 - letnich z przedszkoli publicznych i niepublicznych działających na terenie Gminy Zławieś Wielka.

 

Regulamin i karta zgłoszeniowa
 

Szczegółowe informacje i zgłoszenia w bibliotece szkolnej

 
Zaproszenie do udziału w XVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla szkół podstawowych Ozdoby wielkanocne” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 4 w Toruniu - szczegóły

 Obiady w marcu - szczegóły 
INFORMACJA O KONTYNUACJI EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ DZIECI W ROKU 2023/2024

Rodzice dzieci obecnie uczęszczających do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku składają deklarację o kontynuacji wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024 w Sekretariacie Szkoły w dniach 23.02.2023 - 28.02.2023.

Dzieci, których rodzice złożyli deklarację w określonym terminie, mają zagwarantowane miejsce w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej   im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku.

Druk deklaracji


Plan zajęć od 13 lutego - otwórz plikObiady w lutym - szczegółyW dniach 24 - 25 stycznia 2023 r. uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w warsztatach: „Uzależnienie od Internetu, telefonu komórkowego, gier komputerowych i portali społecznościowych”. Spotkanie zostało poprowadzone przez profesjonalnych terapeutów z Polskiego Centrum Profilaktyki w Krakowie. Młodzież dowiedziała się o zagrożeniach płynących z nieumiejętnego i zbyt częstego korzystania z Internetu oraz telefonu komórkowego. Pani terapeutka zwróciła szczególną uwagę na niestosowne zachowania w Internecie. Udzieliła rad młodzieży: co należy zrobić w przypadku zagrożenia w sieci. 30 stycznia 2023 r. odbyły się warsztaty online dla nauczycieli: „Depresja, zachowania autodestrukcyjne, lęki - profilaktyka”. Natomiast 31 stycznia 2023 r. warsztaty dla rodziców: „Uzależnienie od Internetu, telefonu komórkowego, gier komputerowych i portali społecznościowych”.

 

 


Dziękujemy Panu Wójtowi Janowi Surdyce oraz Radzie Gminy Zławieś Wielka za sfinalizowanie inwestycji polegającej na doprowadzeniu gazu do budynku Harcówki.

 


W związku z powstaniem i kompletnym wyposażeniem sali do rehabilitacji integracji sensorycznej serdeczne podziękowania kierujemy do:
- Gmina Zławieś Wielka - Jan Surdyka,
- Mat-Bud firma remontowo budowlana - Elżbieta Pietras, Jacek Rutkowski,
- Lokalna Grupa Działania "Zakole Dolnej Wisły" - grant na projekt "Sensorki - budzimy zmysły",
- Rady Sołeckiej i Koła Gospodyń Wiejskich w Czarnym Błocie,
- Państwa Sobólskich.

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy w skromne progi naszej szkoły 🙂


Obiady w lutym - szczegóły


Szanowni Państwo,

informuję, że od II półrocza, tj. od 13 lutego br. zostanie utworzona nowa trasa autobusu szkolnego dotycząca zgłaszanej potrzeby mieszkańców okolic ul. Rajskiej w Czarnym Błocie - przystanek przy tablicy informacyjnej Sołtysa Czarnego Błota. Poranny wyjazd autobusu ze szkoły ustalony został wspólnie z przedstawicielami Urzędu Gminy w Złejwsi Wielkiej oraz Zakładu Usług Komunalnych w Rzęczkowie na godz. 6.20 (poniedziałek - piątek). Dodatkowo autobus będzie przejeżdżał przez ten przystanek w trakcie pozostałych kursów odwozu i przywozu uczniów, począwszy od godz. 7.55 (wyjazd ze szkoły). Jednocześnie przypominam, że świetlica szkolna czynna jest od godz. 6.30, tak więc dzieci które przyjadą do szkoły ok. godz. 6.40 będą miały zapewnioną opiekę.

W załączeniu przesyłam druk oświadczenia dot. korzystania z przystanków - zainteresowanych rodziców proszę aby wpisali przystanek przy ul. Rajskiej i proszę o dostarczenie wypełnionego druku do Sekretariatu szkoły w terminie do 25 stycznia br. (środa).
Ponadto, rodzice dzieci, które nie są zapisane do świetlicy szkolnej proszę o wypełnienie deklaracji (w załączeniu).
Poniższe druki dostępne są także w Sekretariacie szkoły.
Uwaga! Jeśli przekazana liczba wsiadających na przystanku przy ul. Rajskiej w Czarnym Błocie będzie zbyt mała - bliska zeru (zamiast 10), powyższe kursy zostaną odwołane.

Pozdrawiam serdecznie,
Dawid Basak

Oświadczenie rodziców - otwórz dokument

Deklaracja świetlica - otwórz dokument


Podsumowanie projektu "Sensorki - budzimy zmysły"

Dziękujemy za nieodpłatne przekazanie przez Caritas Diecezji Toruńskiej z siedzibą w Przysieku odblasków dla uczniów szkoły - zobacz zdjęcia


 
 


Szczegóły konkursu


Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa


Szanowni Państwo,

z dniem 31 grudnia 2022r. wygasa umowa z firmą cateringową Pro Omnis,
od 1 stycznia 2023r. obiady będą dostarczane przez lokalną firmę p. M. i L. Cybulskich (Restauracja Leśniczanka)
- zmiana numeru konta do wpłat. - czytaj więcej
Organizacja dni 21 - 22 grudnia w szkole - szczegóły


Zimowa przerwa świąteczna

W dniach 23 - 31 grudnia 2022r. trwać będzie zimowa przerwa świąteczna (3 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia MEN z dnia 11 sierpnia 2017r. w sprawie organizacji roku szkolnego, Dz. U. z 2019r., poz. 1603 ze zm.) - budynek szkoły zamknięty.

Ponadto informuję, że zgodnie z Kalendarzem pracy szkoły dni od 2 do 5 stycznia 2023r. są dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych - zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej (w godz. 6.30-17.00) - uprzejmie proszę o zgłaszanie potrzeb opieki w tym terminie wychowawcom świetlicy.

Z wyrazami szacunku,
Dawid Basak.


Szanowni Państwo,

z dniem 31 grudnia 2022r. wygasa umowa z firmą cateringową Pro Omnis,
od 1 stycznia 2023r. obiady będą dostarczane przez lokalną firmę p. M. i L. Cybulskich (Restauracja Leśniczanka)
- zmiana numeru konta do wpłat. - czytaj więcejSzanowni Państwo,
Miło nam poinformować, iż uczeń klasy 8b: Adrian Ślązkiewicz został stypendystą projektu „Prymus Pomorza i Kujaw" na rok szkolny 2022/2023. Opiekunem ucznia została p. Anna Wiśniewska - nauczyciel matematyki.
Serdecznie gratulujemy!


Szanowni Państwo,
Miło nam poinformować, iż uczeń klasy 8a: Volodymyr Hlazunov po etapie szkolnym i rejonowym Konkursu Przedmiotowego Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty z języka rosyjskiego, uzyskując 90% możliwych do zdobycia punktów przeszedł do etapu wojewódzkiego. Opiekunem ucznia jest p. Aleksandra Staszewska - nauczyciel języka polskiego i języka rosyjskiego.
Serdecznie gratulujemy!


Szanowni Państwo,
Miło nam poinformować, iż uczeń klasy 8b: Adrian Ślązkiewicz po etapie szkolnym i rejonowym Konkursu Przedmiotowego Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty z informatyki, uzyskując 93% możliwych do zdobycia punktów przeszedł do etapu wojewódzkiego. Opiekunem ucznia jest p. Tomasz Urbański - nauczyciel informatyki.
Serdecznie gratulujemy!Szanowni Państwo!

Informuję, że dziś na obiad miały być pierogi z truskawkami, ale niestety te, które zostały do naszej szkoły dostarczone decyzją dyrekcji zostały odesłane do firmy z powrotem. Firma w zamian dostarczyć ma dziś na godz. 12.35 kiełbasę na ciepło - wszelkie niedogodności w tym temacie proszę ewentualnie zgłaszać firmie Proomnis.

Ponadto informuję, że firma Proomnis kończy współpracę z Gminą Zławieś Wielka (umowa zawarta była pomiędzy Gminą a firmą - umowa wygasa 31.12.2022r.) i decyzją wszystkich dyrektorów szkół z terenu Gminy Zławieś Wielka zostanie podpisana umowa na okres próbny (styczeń - czerwiec 2023r.) z Restauracją Leśniczanka w Górsku, która związana będzie z dostarczaniem do szkół ciepłych posiłków obiadowych - cena jednostkowa brutto za obiad dwudaniowy z napojem od stycznia 2023r. wynosić będzie 14 zł. Oczywistym jest, że także od stycznia 2023r. zmieni się numer i właściciel konta do wpłat z góry za ww. obiady.

 

Z poważaniem,
Dawid Basak.Konsultacje i zebrania klasowe 30 listopada 2022r. - szczegółyPodsumowanie Dnia Pluszowego Misia
Zobacz podsumowanie


Obiady w grudniu - szczegóły

Do Hymnu to ogólnopolski konkurs dla szkół podstawowych organizowany przez Narodowe Centrum Kultury z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zadaniem konkursowym jest wspólne wykonanie przez co najmniej połowę uczniów szkoły Hymnu Państwowego oraz dwóch wybranych pieśni hymnicznych.

Film z występu uczniów naszej szkoły.

 Światowy Dzień Życzliwości


Europejski Tydzień Kodowania w naszej szkole - podsumowanieZapraszamy uczniów klas 1–8 oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych do udziału w VI Ogólnopolskim Konkursie Wielka Liga Czytelników - więcej informacji nna stronie Biblioteki szkolnej.


Akcja charytatywna KOLOROWE KREDKI czyli wielki kredkowy recykling.
Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w charytatywnej, proekologicznej akcji KOLOROWE KREDKI.
Nasze zadanie to uzbieranie jak największej ilości nowych i starych kredek ołówkowych.
Zbiórka trwa do 28 listopada.
Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.
Pojemnik na kredki zostanie umieszczony w portierni.


Zapisy i szczegółówe informacje - otwórz

Regulamin i karta zgłoszeniowa

 
Obiady w listopadzie - szczegóły


Życie - spacer po kamieniach…

20 października uczniowie klas najstarszych z naszej szkoły uczestniczyli w programie profilaktycznym „Życie - spacer po kamieniach”, prowadzonym przez laureata nagrody Prezydenta Rzeczpospolitej za wybitną osobowość twórczą za 1997 rok, Jacka Musiatowicza.

Program profilaktyczny został zrealizowany w formie koncertu rockowego, podczas którego artysta przestrzegał młodzież przed zgubnymi wpływami używek, kładł nacisk na agresję słowną, wulgaryzmy i skrótowość myślenia oraz przemoc w Internecie. Przestrzegał również przed zagrożeniami płynącymi z kontaktu z dopalaczami i narkotykami.

Recital jest sumą obserwacji życia artystycznego i rockowego, jest programem motywacyjnym, mówiącym o tym, że żadna sytuacja życiowa nie powinna skłonić młodego człowieka do sięgania po używki.

 

Magdalena Patalon-NogajRegulamin konkursuSprzątamy dla Polski

4.10.2022r. nasza szkoła brała udział w IV edycji ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski, objętej honorowym patronatem m.in. Prezesa Rady Ministrów, Ministra Edukacji i Nauki oraz Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych. W ramach tego przedsięwzięcia uczniowie klas 1-8 wraz z opiekunami zaopatrzeni w worki i rękawice posprzątali tereny zielone, chodniki i ulice w pobliżu szkoły. Wszystkim uczestnikom akcji serdecznie dziękujemy i zachęcamy wszystkich o dbanie o środowisko każdego dnia.

Zobacz zdjęcia


„Nauczycielem jest ten, który potrafi z trudnych rzeczy uczynić łatwe” – Ralph Waldo Emerson

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Pracownikom naszej szkoły życzymy wytrwałości i cierpliwości, niech pasja i entuzjazm zwyciężają trudy dnia codziennego. Dziękujemy za przekazywaną wiedzę, zaangażowanie i profesjonalizm.

Samorząd UczniowskiŻonkil to symbol solidarności z umierającymi na raka. W całym kraju rozpoczęła się kolejna edycja kampanii hospicyjnej „Pola Nadziei”. Znakiem rozpoznawczym jest żonkil – międzynarodowy symbol nadziei.

Rokrocznie – w okolicy 4 października (Międzynarodowy Dzień Opieki Hospicyjnej), ludzie na całym świecie sadzą żonkile. Jest to symboliczny akt solidarności z umierającymi na raka. Wiosną, kiedy żonkile kwitną, odbywa się szeroko zakrojona akcja której celem jest pozyskiwanie funduszy na potrzeby lokalnych hospicjów, oraz propagowanie idei opieki hospicyjnej w społeczeństwie. Ofiarodawcy otrzymują za swoje "serce"- kwiat żonkila lub jego symbol.

Kampania "Pola Nadziei” prowadzona jest na całym świecie. W Polsce kieruje nią Hospicjum św. Łazarza w Krakowie. Po raz pierwszy polskie Pola Nadziei odbyły się w Krakowie w 1998 roku. Od 2003 roku Pola Nadziei są organizowane przez hospicja w różnych miastach Polski.

Nasza szkolna społeczność od lat wspiera Hospicjum dla Dzieci i Młodzieży "Nadzieja" poprzez organizowane zbiórki.
 
Chcemy, aby na terenie naszej szkoły wiosną zakwitło pole żonkili.
 
Bardzo prosimy o wsparcie w postaci cebulek żonkili, które Szkolne Koło Wolontariatu posadzi na terenie szkoły.
 
Cebulki można przynosić do końca przyszłego tygodnia, czyli do 14.10.2022r. do sali 17.
 
I. Rzeszutko, M. NowatkowskaJuż jutro Dzień Zwierząt🐾 W związku z tym Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło Wolontariatu i wychowawcy świetlicy zapraszają do udziału w kociej akcji🐈 Do końca tygodnia zbieramy dary dla Fundacja Kot. Poniżej znajdziecie listę produktów, które są potrzebne. Potrzebna jest właściwie każda karma, ale ważne by nie była sucha. Prosimy przynosić je do sali nr17 bądź o zostawianie ich w portierni. Nie zapomnijcie podpisać darów!

Tegoroczny XVI Rajd Pieczonego Ziemniaka odbył się 24 września 2022r. Celem naszej wędrówki była Leśniczówka w Pędzewie. Pogoda nam dopisała i w doskonałych humorach aktywnie spędziliśmy sobotnie przedpołudnie. Tego dnia odbyły się konkursy: Przysłowia o ziemniakach - konkurs dla klas, Rzeźba z ziemniaka - konkurs indywidualny. Odbyła się również sprawnościowa rywalizacja klas, przy której było wiele dobrej zabawy. Podczas pobytu w leśniczówce był również czas na rozmowy, zajadanie ziemniaków i kiełbasek pieczonych w ognisku.
Zobacz zdjęcia z Rajdu
Rajd Pieczonego Ziemniaka: 24.09.2022r. (sobota) – odpracowanie 31.10.2022r. (poniedziałek)
Autobus:
- jeden dowóz uczniów, pełna trasa: godz. 8.00 - wyjazd ze szkoły,
- jeden odwóz uczniów, pełna trasa: godz. 11:45 - wyjazd ze szkoły.

 Zapraszamy dzieci w wieku 3 - 6 lat uczęszczające do naszej szkoły do udziału w projekcie "Sensorki". Podczas zajęć i zabaw dzieci będą rozwijały swoje zmysły. Udział w projekcie jest darmowy,
Szczegółowe informacje oraz karty zgłoszenia dziecka u wychowawców grup przedszkolnych.

Zebrania z rodzicami - 14 września 2022r. - przydział sal mat 23 1
 
mat 23 2
 
mat 23 3
 
mat 23 4
 
mat 23 5
 

 
Dzień dobry,
w załączeniu przesyłam Zarządzenie nr 17/2022/2023 Dyrektora Szkoły Podstawowej w Górsku z dnia 1 czerwca 2023r.
Czytaj treść Zarządzenia
Ponadto przypominam, że dzień 21. czerwca br. zgodnie z Kalendarzem pracy szkoły jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych - pracować będzie tylko świetlica w godz. 6:30-17:00.
Pozdrawiam,
Dawid Basak.
 

Szanowni Państwo,

w związku z organizacją pracy szkoły oraz reorganizacją pomieszczeń na rok szkolny 2023/2024 uprzejmie Państwa proszę o dokonywanie zapisów uczniów klas 1-8 oraz 5-6 latków do świetlicy szkolnej w terminie do 13 czerwca br.

Zebranie z rodzicami przyszłych oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych odbędzie się w sali gimnastycznej, po klasyfikacyjnym zebraniu Rady Pedagogicznej w dniu 20 czerwca br., o godz. 17.00 (tam także będą miały miejsce zapisy przyszłych dzieci 5-6 latków i uczniów do świetlicy).

Link do dokumentu związanego z zapisami do świetlicy Regulamin świetlicy i formularze: https://zsgorsk.pl/index.php/dokumenty-szkolne
Dokument dostępny będzie także od jutra w portierni szkoły.

W przypadku pytań proszę o kontakt z sekretariatem szkoły.
Pozdrawiam serdecznie,
Dawid Basak.
 

 
Obiady w czerwcu - szczegóły

Szanowni Państwo, drodzy rodzice, uczniowie i pracownicy!

W imieniu Pana Jana Surdyki - Wójta Gminy Zławieś Wielka zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na Gminny Integracyjny Dzień Dziecka, który odbędzie się na terenie Szkoły Podstawowej w Górsku, w dniu 30 maja br., w godz. 16:00-19:00.

W programie dla dzieci przewidziano bezpłatnie m.in. ognisko z kiełbaskami, słodki poczęstunek, bańki mydlane, dmuchane zjeżdżalnie, watę cukrową, malowanie twarzy, zawody sportowe, pokazy strażackie, fotolustro, a także FESTIWAL KOLORÓW (proszę o odpowiedni ubiór uczestników).

Plan lekcji w szkole uległ zmianie tak, aby każde dziecko z oddziałów przedszkolnych i uczeń z klas 1-3 mógł wziąć czynny udział w imprezie. Zapraszam także starszych uczniów z klas 4-8!

Będę Państwa bardzo prosić o odbiór dzieci ze szkoły przez Państwa lub osoby przez Państwa wyznaczone o godz. 15:30 i zapraszam do czynnego udziału.


Kursy autobusu nie ulegają zmianie.

W załączeniu plakat informujący o wydarzeniu.

Pozdrawiam serdecznie,
Dawid Basak.
 
dzien dziecka23 plakat
 

 

 

 

 
 

 
 

 

 
 
 

W Oddziale Terenowym WORD w Grudziądzu 13 maja 2023 r.  
odbył się Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – finał wojewódzki.
Rewelacyjne 4 miejsce zdobyła reprezentacja naszej szkoły w składzie: Barbara Brzozowska, Zuzanna Gutglik, Jakub Janiec i Filip Witkowski.

Zobacz zdjęcia


z kulturą cert 2023

 


Uwaga!
W związku z organizacją IX Majówki Szkolnej – RODZINA w dniu 13.05.2023r. (sobota) informuję, że kursy autobusów w tym dniu ulegają zmianie.

Przywóz (wyjazd z SP Górsk):

kurs B+A: godz. 08:30, kurs C: godz. 9:15

Odwóz (wyjazd z SP Górsk):

kurs B+A+C: godz. 13.15

Ponadto przypominam, że jest to dzień, w którym odpracowujemy piątek 09.06.2023r., a więc obecność uczniów jest obowiązkowa.

Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH do wspólnej zabawy!


  Obiady w maju - szczegóły


Listy kandydatów zakwalifikowanych do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych są dostępne w szkole.

Prosimy rodziców o potwierdzenie woli przyjęcia do szkoły (otwórz dokument)  Zapraszamy do udziału w konkursie "Podejrzyj przyrodę" - szczegóły w regulaminie konkursu

Na Wasze prace czekamy do 3 maja 2023r.

 


21 kwietnia 20223r. nasza szkoła brała udział w kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski.

Zobacz zdjęcia z akcjiUWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!!
Zbiórka makulatury w Szkole Podstawowej w Górsku
Czas trwania zbiórki: 03.04. – 28.04.2023r.
Zbieramy tylko makulaturę papierową, bez kartonów.
Podpisane paczki makulatury (nazwisko, imię, klasa) prosimy pozostawiać przy kracie naprzeciwko sali nr 2.


Podsumowanie Szkolnego Konkursu na Palmę Wielkanocną

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w tworzeniu tegorocznych palm. Palma wielkanocna to nieodłączny element kojarzony z Wielkanocą. Nasi uczniowie czasem wraz z bliskimi stworzyli przepiękne Palmy wielkanocne, które zostały sprzedane przed kościołem w Górsku w minioną Palmową Niedzielę.

Na szczególne wyróżnienie zasługują bardzo oryginalne stworzone przez:

Franka Juchcińskiego 4b, Oliwiera Najkowskiego 4a, Julkę Piasecką 5a, Martynę Żuchowską 6a, Wiktora Szczęsnego 0b, Lenę Szczęsną 4b, Ksawerego Szczęsnego 2b, Zuzanę Załęczną 2b, Tomasza Lisieckiego 2b, Kubę Klimas 2b, Miłosza Góreckiego 2b.

Dziękuję również uczniom, którzy wytrwale mimo złych warunków atmosferycznych rozprowadzali te palmy. Dochód został przekazany Szkolnemu Kołu Wolontariatu, który zawsze wspiera potrzebujących.

Zachęcam do współpracy w przyszłym roku.

Krzysztofa Orczykowska-Wołowska


XIX Rajd Topienia Marzanny - podsumowanie

Tegoroczny XIX Rajd Topienia Marzanny odbył się 25 marca 2023r. Uczestnicy rajdu pokonywali trasę pieszą leśnymi ścieżkami i ulicami Górska witając wiosnę. Pogoda nam dopisała i w doskonałych humorach aktywnie spędziliśmy sobotnie przedpołudnie. Tego dnia odbyły się konkursy dla klas: gaik, Marzanna i konkursy indywidualne: wiersz o wiośnie, Marzanna w wersji mini. Po pokonaniu trasy na uczestników rajdu czekało przygotowane ognisko i gorąca herbata. Było nam bardzo miło, że na tegoroczny rajd przyszło tak wielu rodziców i absolwentów naszej szkoły.

Zobacz zdjęcia z konkursu fotograficznego


UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!!
Zbiórka makulatury w Szkole Podstawowej w Górsku
Czas trwania zbiórki: 03.04. – 28.04.2023r.
Zbieramy tylko makulaturę papierową, bez kartonów.
Podpisane paczki makulatury (nazwisko, imię, klasa) prosimy pozostawiać przy kracie naprzeciwko sali nr 2.Sukces Huberta w VII Memoriale Urszuli Marciniak w Gdańsku


Zebrania z rodzicami - 29 marca (środa) 2023. - przydział sal i godzinyWyróżnienie Mateusza Guzowskiego w konkursie Dyktando Toruńskie

 


 Obiady w kwietniu - szczegóły


Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-technicznym "Zabawka matematyczna" grupy dzieci 5 i 6 - letnich z przedszkoli publicznych i niepublicznych działających na terenie Gminy Zławieś Wielka.

 

Regulamin i karta zgłoszeniowa
 

Szczegółowe informacje i zgłoszenia w bibliotece szkolnej

 
Zaproszenie do udziału w XVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla szkół podstawowych Ozdoby wielkanocne” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 4 w Toruniu - szczegóły

 Obiady w marcu - szczegóły 
INFORMACJA O KONTYNUACJI EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ DZIECI W ROKU 2023/2024

Rodzice dzieci obecnie uczęszczających do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku składają deklarację o kontynuacji wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024 w Sekretariacie Szkoły w dniach 23.02.2023 - 28.02.2023.

Dzieci, których rodzice złożyli deklarację w określonym terminie, mają zagwarantowane miejsce w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej   im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku.

Druk deklaracji


Plan zajęć od 13 lutego - otwórz plikObiady w lutym - szczegółyW dniach 24 - 25 stycznia 2023 r. uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w warsztatach: „Uzależnienie od Internetu, telefonu komórkowego, gier komputerowych i portali społecznościowych”. Spotkanie zostało poprowadzone przez profesjonalnych terapeutów z Polskiego Centrum Profilaktyki w Krakowie. Młodzież dowiedziała się o zagrożeniach płynących z nieumiejętnego i zbyt częstego korzystania z Internetu oraz telefonu komórkowego. Pani terapeutka zwróciła szczególną uwagę na niestosowne zachowania w Internecie. Udzieliła rad młodzieży: co należy zrobić w przypadku zagrożenia w sieci. 30 stycznia 2023 r. odbyły się warsztaty online dla nauczycieli: „Depresja, zachowania autodestrukcyjne, lęki - profilaktyka”. Natomiast 31 stycznia 2023 r. warsztaty dla rodziców: „Uzależnienie od Internetu, telefonu komórkowego, gier komputerowych i portali społecznościowych”.

 

 


Dziękujemy Panu Wójtowi Janowi Surdyce oraz Radzie Gminy Zławieś Wielka za sfinalizowanie inwestycji polegającej na doprowadzeniu gazu do budynku Harcówki.

 


W związku z powstaniem i kompletnym wyposażeniem sali do rehabilitacji integracji sensorycznej serdeczne podziękowania kierujemy do:
- Gmina Zławieś Wielka - Jan Surdyka,
- Mat-Bud firma remontowo budowlana - Elżbieta Pietras, Jacek Rutkowski,
- Lokalna Grupa Działania "Zakole Dolnej Wisły" - grant na projekt "Sensorki - budzimy zmysły",
- Rady Sołeckiej i Koła Gospodyń Wiejskich w Czarnym Błocie,
- Państwa Sobólskich.

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy w skromne progi naszej szkoły 🙂


Obiady w lutym - szczegóły


Szanowni Państwo,

informuję, że od II półrocza, tj. od 13 lutego br. zostanie utworzona nowa trasa autobusu szkolnego dotycząca zgłaszanej potrzeby mieszkańców okolic ul. Rajskiej w Czarnym Błocie - przystanek przy tablicy informacyjnej Sołtysa Czarnego Błota. Poranny wyjazd autobusu ze szkoły ustalony został wspólnie z przedstawicielami Urzędu Gminy w Złejwsi Wielkiej oraz Zakładu Usług Komunalnych w Rzęczkowie na godz. 6.20 (poniedziałek - piątek). Dodatkowo autobus będzie przejeżdżał przez ten przystanek w trakcie pozostałych kursów odwozu i przywozu uczniów, począwszy od godz. 7.55 (wyjazd ze szkoły). Jednocześnie przypominam, że świetlica szkolna czynna jest od godz. 6.30, tak więc dzieci które przyjadą do szkoły ok. godz. 6.40 będą miały zapewnioną opiekę.

W załączeniu przesyłam druk oświadczenia dot. korzystania z przystanków - zainteresowanych rodziców proszę aby wpisali przystanek przy ul. Rajskiej i proszę o dostarczenie wypełnionego druku do Sekretariatu szkoły w terminie do 25 stycznia br. (środa).
Ponadto, rodzice dzieci, które nie są zapisane do świetlicy szkolnej proszę o wypełnienie deklaracji (w załączeniu).
Poniższe druki dostępne są także w Sekretariacie szkoły.
Uwaga! Jeśli przekazana liczba wsiadających na przystanku przy ul. Rajskiej w Czarnym Błocie będzie zbyt mała - bliska zeru (zamiast 10), powyższe kursy zostaną odwołane.

Pozdrawiam serdecznie,
Dawid Basak

Oświadczenie rodziców - otwórz dokument

Deklaracja świetlica - otwórz dokument


Podsumowanie projektu "Sensorki - budzimy zmysły"

Dziękujemy za nieodpłatne przekazanie przez Caritas Diecezji Toruńskiej z siedzibą w Przysieku odblasków dla uczniów szkoły - zobacz zdjęcia


 
 


Szczegóły konkursu


Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa


Szanowni Państwo,

z dniem 31 grudnia 2022r. wygasa umowa z firmą cateringową Pro Omnis,
od 1 stycznia 2023r. obiady będą dostarczane przez lokalną firmę p. M. i L. Cybulskich (Restauracja Leśniczanka)
- zmiana numeru konta do wpłat. - czytaj więcej
Organizacja dni 21 - 22 grudnia w szkole - szczegóły


Zimowa przerwa świąteczna

W dniach 23 - 31 grudnia 2022r. trwać będzie zimowa przerwa świąteczna (3 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia MEN z dnia 11 sierpnia 2017r. w sprawie organizacji roku szkolnego, Dz. U. z 2019r., poz. 1603 ze zm.) - budynek szkoły zamknięty.

Ponadto informuję, że zgodnie z Kalendarzem pracy szkoły dni od 2 do 5 stycznia 2023r. są dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych - zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej (w godz. 6.30-17.00) - uprzejmie proszę o zgłaszanie potrzeb opieki w tym terminie wychowawcom świetlicy.

Z wyrazami szacunku,
Dawid Basak.


Szanowni Państwo,

z dniem 31 grudnia 2022r. wygasa umowa z firmą cateringową Pro Omnis,
od 1 stycznia 2023r. obiady będą dostarczane przez lokalną firmę p. M. i L. Cybulskich (Restauracja Leśniczanka)
- zmiana numeru konta do wpłat. - czytaj więcejSzanowni Państwo,
Miło nam poinformować, iż uczeń klasy 8b: Adrian Ślązkiewicz został stypendystą projektu „Prymus Pomorza i Kujaw" na rok szkolny 2022/2023. Opiekunem ucznia została p. Anna Wiśniewska - nauczyciel matematyki.
Serdecznie gratulujemy!


Szanowni Państwo,
Miło nam poinformować, iż uczeń klasy 8a: Volodymyr Hlazunov po etapie szkolnym i rejonowym Konkursu Przedmiotowego Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty z języka rosyjskiego, uzyskując 90% możliwych do zdobycia punktów przeszedł do etapu wojewódzkiego. Opiekunem ucznia jest p. Aleksandra Staszewska - nauczyciel języka polskiego i języka rosyjskiego.
Serdecznie gratulujemy!


Szanowni Państwo,
Miło nam poinformować, iż uczeń klasy 8b: Adrian Ślązkiewicz po etapie szkolnym i rejonowym Konkursu Przedmiotowego Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty z informatyki, uzyskując 93% możliwych do zdobycia punktów przeszedł do etapu wojewódzkiego. Opiekunem ucznia jest p. Tomasz Urbański - nauczyciel informatyki.
Serdecznie gratulujemy!Szanowni Państwo!

Informuję, że dziś na obiad miały być pierogi z truskawkami, ale niestety te, które zostały do naszej szkoły dostarczone decyzją dyrekcji zostały odesłane do firmy z powrotem. Firma w zamian dostarczyć ma dziś na godz. 12.35 kiełbasę na ciepło - wszelkie niedogodności w tym temacie proszę ewentualnie zgłaszać firmie Proomnis.

Ponadto informuję, że firma Proomnis kończy współpracę z Gminą Zławieś Wielka (umowa zawarta była pomiędzy Gminą a firmą - umowa wygasa 31.12.2022r.) i decyzją wszystkich dyrektorów szkół z terenu Gminy Zławieś Wielka zostanie podpisana umowa na okres próbny (styczeń - czerwiec 2023r.) z Restauracją Leśniczanka w Górsku, która związana będzie z dostarczaniem do szkół ciepłych posiłków obiadowych - cena jednostkowa brutto za obiad dwudaniowy z napojem od stycznia 2023r. wynosić będzie 14 zł. Oczywistym jest, że także od stycznia 2023r. zmieni się numer i właściciel konta do wpłat z góry za ww. obiady.

 

Z poważaniem,
Dawid Basak.Konsultacje i zebrania klasowe 30 listopada 2022r. - szczegółyPodsumowanie Dnia Pluszowego Misia
Zobacz podsumowanie


Obiady w grudniu - szczegóły

Do Hymnu to ogólnopolski konkurs dla szkół podstawowych organizowany przez Narodowe Centrum Kultury z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zadaniem konkursowym jest wspólne wykonanie przez co najmniej połowę uczniów szkoły Hymnu Państwowego oraz dwóch wybranych pieśni hymnicznych.

Film z występu uczniów naszej szkoły.

 Światowy Dzień Życzliwości


Europejski Tydzień Kodowania w naszej szkole - podsumowanieZapraszamy uczniów klas 1–8 oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych do udziału w VI Ogólnopolskim Konkursie Wielka Liga Czytelników - więcej informacji nna stronie Biblioteki szkolnej.


Akcja charytatywna KOLOROWE KREDKI czyli wielki kredkowy recykling.
Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w charytatywnej, proekologicznej akcji KOLOROWE KREDKI.
Nasze zadanie to uzbieranie jak największej ilości nowych i starych kredek ołówkowych.
Zbiórka trwa do 28 listopada.
Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.
Pojemnik na kredki zostanie umieszczony w portierni.


Zapisy i szczegółówe informacje - otwórz

Regulamin i karta zgłoszeniowa

 
Obiady w listopadzie - szczegóły


Życie - spacer po kamieniach…

20 października uczniowie klas najstarszych z naszej szkoły uczestniczyli w programie profilaktycznym „Życie - spacer po kamieniach”, prowadzonym przez laureata nagrody Prezydenta Rzeczpospolitej za wybitną osobowość twórczą za 1997 rok, Jacka Musiatowicza.

Program profilaktyczny został zrealizowany w formie koncertu rockowego, podczas którego artysta przestrzegał młodzież przed zgubnymi wpływami używek, kładł nacisk na agresję słowną, wulgaryzmy i skrótowość myślenia oraz przemoc w Internecie. Przestrzegał również przed zagrożeniami płynącymi z kontaktu z dopalaczami i narkotykami.

Recital jest sumą obserwacji życia artystycznego i rockowego, jest programem motywacyjnym, mówiącym o tym, że żadna sytuacja życiowa nie powinna skłonić młodego człowieka do sięgania po używki.

 

Magdalena Patalon-NogajRegulamin konkursuSprzątamy dla Polski

4.10.2022r. nasza szkoła brała udział w IV edycji ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski, objętej honorowym patronatem m.in. Prezesa Rady Ministrów, Ministra Edukacji i Nauki oraz Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych. W ramach tego przedsięwzięcia uczniowie klas 1-8 wraz z opiekunami zaopatrzeni w worki i rękawice posprzątali tereny zielone, chodniki i ulice w pobliżu szkoły. Wszystkim uczestnikom akcji serdecznie dziękujemy i zachęcamy wszystkich o dbanie o środowisko każdego dnia.

Zobacz zdjęcia


„Nauczycielem jest ten, który potrafi z trudnych rzeczy uczynić łatwe” – Ralph Waldo Emerson

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Pracownikom naszej szkoły życzymy wytrwałości i cierpliwości, niech pasja i entuzjazm zwyciężają trudy dnia codziennego. Dziękujemy za przekazywaną wiedzę, zaangażowanie i profesjonalizm.

Samorząd UczniowskiŻonkil to symbol solidarności z umierającymi na raka. W całym kraju rozpoczęła się kolejna edycja kampanii hospicyjnej „Pola Nadziei”. Znakiem rozpoznawczym jest żonkil – międzynarodowy symbol nadziei.

Rokrocznie – w okolicy 4 października (Międzynarodowy Dzień Opieki Hospicyjnej), ludzie na całym świecie sadzą żonkile. Jest to symboliczny akt solidarności z umierającymi na raka. Wiosną, kiedy żonkile kwitną, odbywa się szeroko zakrojona akcja której celem jest pozyskiwanie funduszy na potrzeby lokalnych hospicjów, oraz propagowanie idei opieki hospicyjnej w społeczeństwie. Ofiarodawcy otrzymują za swoje "serce"- kwiat żonkila lub jego symbol.

Kampania "Pola Nadziei” prowadzona jest na całym świecie. W Polsce kieruje nią Hospicjum św. Łazarza w Krakowie. Po raz pierwszy polskie Pola Nadziei odbyły się w Krakowie w 1998 roku. Od 2003 roku Pola Nadziei są organizowane przez hospicja w różnych miastach Polski.

Nasza szkolna społeczność od lat wspiera Hospicjum dla Dzieci i Młodzieży "Nadzieja" poprzez organizowane zbiórki.
 
Chcemy, aby na terenie naszej szkoły wiosną zakwitło pole żonkili.
 
Bardzo prosimy o wsparcie w postaci cebulek żonkili, które Szkolne Koło Wolontariatu posadzi na terenie szkoły.
 
Cebulki można przynosić do końca przyszłego tygodnia, czyli do 14.10.2022r. do sali 17.
 
I. Rzeszutko, M. NowatkowskaJuż jutro Dzień Zwierząt🐾 W związku z tym Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło Wolontariatu i wychowawcy świetlicy zapraszają do udziału w kociej akcji🐈 Do końca tygodnia zbieramy dary dla Fundacja Kot. Poniżej znajdziecie listę produktów, które są potrzebne. Potrzebna jest właściwie każda karma, ale ważne by nie była sucha. Prosimy przynosić je do sali nr17 bądź o zostawianie ich w portierni. Nie zapomnijcie podpisać darów!

Tegoroczny XVI Rajd Pieczonego Ziemniaka odbył się 24 września 2022r. Celem naszej wędrówki była Leśniczówka w Pędzewie. Pogoda nam dopisała i w doskonałych humorach aktywnie spędziliśmy sobotnie przedpołudnie. Tego dnia odbyły się konkursy: Przysłowia o ziemniakach - konkurs dla klas, Rzeźba z ziemniaka - konkurs indywidualny. Odbyła się również sprawnościowa rywalizacja klas, przy której było wiele dobrej zabawy. Podczas pobytu w leśniczówce był również czas na rozmowy, zajadanie ziemniaków i kiełbasek pieczonych w ognisku.
Zobacz zdjęcia z Rajdu
Rajd Pieczonego Ziemniaka: 24.09.2022r. (sobota) – odpracowanie 31.10.2022r. (poniedziałek)
Autobus:
- jeden dowóz uczniów, pełna trasa: godz. 8.00 - wyjazd ze szkoły,
- jeden odwóz uczniów, pełna trasa: godz. 11:45 - wyjazd ze szkoły.

 Zapraszamy dzieci w wieku 3 - 6 lat uczęszczające do naszej szkoły do udziału w projekcie "Sensorki". Podczas zajęć i zabaw dzieci będą rozwijały swoje zmysły. Udział w projekcie jest darmowy,
Szczegółowe informacje oraz karty zgłoszenia dziecka u wychowawców grup przedszkolnych.

Zebrania z rodzicami - 14 września 2022r. - przydział salStrona 5

Szanowni Państwo,

na podstawie informacji z ZUK informuję, że jutro (piątek) nie zostaną zrealizowane dowozy uczniów.

Na chwilę obecną - odwozy uczniów zostaną zrealizowane normalnie.

W poniedziałek powinny być dowozy i odwozy.

Z poważaniem,
Dawid Basak.

Szanowni Państwo,

w związku z otrzymaniem sygnału od rodzica dziecka z naszej szkoły o zauważeniu wszawicy u swojej pociechy, proszę o regularną, codzinną kontrolę czystości skóry głowy dzieci.

Ponadto informuję, że po ustaleniu harmonogramu pracy pielęgniarki szkolnej (ustalenia muszą zostać poczynione wraz z firmą Revital Medic) zlecone zostanie badanie czystości skóry głowy wszystkich dzieci i pracowników szkoły z zachowaniem intymności, tj. w gabinecie pielęgniarki szkolnej.

Jeśli ktoś z Państwa nie wyrażana na takie działanie u swojego dziecka zgody, proszę o informację.

Z poważaniem,
Dawid Basak.

Uwaga!
Informuję, że po badaniu autobusu szkolnego i na podstawie informacji z Inspekcji Transportu Drogowego autobus szkolny zostaje dziś wycofany z dowozów/odwozów.

Uprzejmie proszę rodziców o odbiór dzieci we własnym zakresie.

Informację o dostępności autobusu w dniu jutrzejszym zostanie przekazana po południu, poprzez e-dziennik.

Z poważaniem,
Dawid Basak.

Dzień dobry,
informuję, że na dzień 14. września br. zaplanowane zostały zebrania z rodzicami (w godz. 16.30-17.30) we wszystkich oddziałach przedszkolnych oraz klas 1-8. Uprzejmie proszę aby podczas ww. zebrań dokonać wyboru delegatów danej klasy do szkolnej Rady Rodziców.

Na zebranie zeszłorocznej i nowej Rady Rodziców, celem przedstawienia sprawozdania oraz wyboru nowych władz zapraszam również 14. września br. o godz. 17.30 w pomieszczeniu Świetlicy szkolnej dla klas 2-8.

Harmonogram zebrań uwzględniający przydział sal zostanie podany na stronie szkoły najpóźniej w poniedziałek 12.09.br.

Zapraszam Rodziców do czynnego uczestnictwa w zebraniach oraz wyboru delegatów klas.
Z poważaniem,
Dawid Basak.

Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023


WYPRAWKA SZKOLNA DLA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH - szczegóły
 

 
 Regulamin konkursu


800 800 605 - ruszyła całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów „Pomagamy” - więcej informacji