Godziny dla Ziemi

Zajęcia ekologiczne dla uczniów klas V - VIII pn. GODZINY DLA ZIEMI

Zajęcia współfinansowane przez:

Zajęcia ekologiczne, które proponujemy uczniom poszerzają tematykę przyrodniczą i ekologiczną o aspekty związane z ochroną środowiska. Podczas spotkań uczniowie zdobędą wiedzę i umiejętności, które pozwolą im zrozumieć procesy zachodzące w powietrzu, wodzie, glebie i siedliskach przyrodniczych. Zajęcia prowadzić będą: p. Anna Kosobucka - chemia, p. Izabela Rzeszutko - biologia, p. Violetta Urbańska - przyroda, geografia.
Zajęcia są przygotowane dla trzech grup. Grupa pierwsza i grupa druga spotykać się będą w soboty w godz. 9.00 - 12.30, zajęcia dla grupy trzeciej odbywać się będą w godzinach popołudniowych (terminy do ustalenia). Pierwsze sobotnie zajęcia odbędą się 14.09.2019r.
Prosimy, aby chętni uczniowie zgłosili się do jednej z prowadzących do 09.09.2019r.

Zapraszamy!


Zajęcia ekologiczne dla uczniów klas II, III i IV - GODZINY DLA ZIEMI.

Zajęcia współfinansowane przez:

Zajęcia ekologiczne, które proponujemy uczniom poszerzają tematykę przyrodniczą i ekologiczną o aspekty związane z ochroną środowiska. Podczas spotkań uczniowie zdobędą wiedzę i umiejętności dotyczące segregacji śmieci, recyklingu, odwiedzą Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Łążynie. Zajęcia prowadzić będzie pani Anna Zaradzka.
Zajęcia są przygotowane dla trzech grup po cztery spotkania. Pierwsze spotkanie 1,5 godziny, następne trzy spotkania po 3 godziny. Terminy do ustalenia po utworzeniu grup. Wyjazd do PSZOK-u w Łążynie w jedną z sobót. Pierwsze zajęcia 12. 09. 2019r.
Chętni uczniowie otrzymają zgody. Proszę o podpisanie i dostarczenie do p. Anny Zaradzkiej.

Zapraszamy do udziału w nietypowych zajęciach!

Do wakacji jeszcze:Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player